}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest środa 22 stycznia 2020, dziś są imieniny: Anastazji

Sponsorzy

dodano: 2020-01-20 12:26:16

Miło nam poinformować, iż pani Anna Bochniarz - Mutkowska, pozyskała sponsorów nagród przyszłych konkursów organizowanych przez bibliotekę szkolną. Otrzymaliśmy kilka paczek, wypełnionych bardzo ciekawymi artykułami, które na pewno ucieszą niejedno dziecko. Wśród nich oczywiście książki, długopisy i bransoletki odblaskowe. Tym razem wsparli nas: urwiscernitaviogroupavisplacezabaw

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie i bezinteresowną pomoc. Bardzo się cieszymy, że nagrody na konkursy, które zorganizuje biblioteka szkolna, mamy ZAPEWNIONE!

Anna Bochniarz - Mutkowska

czytaj więcej »

Międzyszkolny konkurs plastyczny

dodano: 2020-01-10 14:56:29

Bezpieczne, zdrowe i sportowe ferie zimowe 2020

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla uczniów całej szkoły pod hasłem
,,W zdrowym ciele-zdrowy duch, a kto uprawia sport
pamiętając o bezpieczeństwie – ten zuch’’.

Głównym organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie

WARUNKI KONKURSU:

 • Konkurs realizowany będzie przez uczniów szkół podstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego
 • Konkurs rozpatrywany będzie w dwóch kategoriach:

- klasy I-III
- klasy IV-VIII

czytaj więcej »

Program WOŚP 2020

dodano: 2020-01-10 12:36:46

czytaj więcej »

Reaktywacja zbiórki długopisów

dodano: 2020-01-09 08:19:58

  Uwaga!
Ponawiamy zbiórkę długopisów dla uczniów ze szkoły podstawowej w Bertua w Kamerunie, gdzie na misjach przebywa siostra Alicja Maja Ciesielska. W bibliotece szkolnej i Gminnej Bibliotece Publicznej, już zostało przygotowane pudło na przybory piśmiennicze. Bardzo prosimy o długopisy z wkładem czerwonym, czarnym i niebieskim. Pamiętajmy, że dobro, które dajemy zawsze do nas wraca!  
Już dziś dziękujemy za każdy nawet pojedynczy długopis, który do nas trafi.
Anna Bochniarz - Mutkowska 

 

czytaj więcej »

Wyniki konkursu plastycznego "Co zagraża lasom?"

dodano: 2020-01-06 23:46:37

Dnia 19.12.2019 r. Nadleśnictwo Goleniów rozstrzygnęło konkurs plastyczny pt. „CO ZAGRAŻA LASOM?”.
W tegorocznym konkursie wzięło udział 126 uczniów z różnych szkół i przedszkoli naszego powiatu. Prace były nagradzane w poszczególnych grupach wiekowych. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tym konkursie.
Z dumą pragnę poinformować, że I miejsce w kategorii klas VII-VIII zajęła uczennica klasy VIIIB Natalia Kleszcz. Wyróżnienie w kategorii klas I-III otrzymał uczeń klasy IIA Szymon Kurszewski., a uczennica klasy VA Oliwia Czarnof otrzymała wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

czytaj więcej »

Jasełka

dodano: 2020-01-06 22:03:45

Tradycyjnie - w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie – uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli, przygotowali piękne jasełkowe przedstawienie. Zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Przedstawienie przeplatane było kolędami.

czytaj więcej »

Bożonarodzeniowe przedstawienie

dodano: 2019-12-20 10:06:56

W czwartkowe popołudnie 19 grudnia z okazji zbliżających się świąt wystawione zostało Bożonarodzeniowe Przedstawienie. W rolę aktorów znakomicie  wcieliły się nasze przedszkolaki. Swoją obecnością zaszczycili nas  zaproszeni goście – zastępca Burmistrza Ryszard Ławicki, pani dyrektor  Iwona Blatkiewicz oraz rodzice. Młodzi aktorzy zaprezentowali wszystkim zebranym bożonarodzeniowy występ połączony ze śpiewem najpiękniejszych kolęd. Mali aktorzy za swój piękny  występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na zakończenie przedszkolaki obdarowały zgromadzonych gości,  własnoręcznie wykonanymi aniołkami. Piękna scenografia, stroje oraz występy sprawiły, że zapanowała magiczna, świąteczna atmosfera.
Życzymy wszystkim zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Grono Pedagogiczne
 

czytaj więcej »

Warsztaty pieczenia i ozdabiania świątecznych pierniczków w klasach I-III

dodano: 2019-12-19 14:02:00

W grudniowe dni uczniowie klas I-III wypiekali świąteczne pierniczki, aby następnie wspólnie ze swoimi bliskimi przepięknie je ozdobić.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, więc wszyscy bardzo się starali żeby pierniki wyszły pachnące, smaczne i świątecznie ozdobione. Wszyscy bardzo się zaangażowali w pracę i w mgnieniu oka powstawały piękne ciasteczka.

Rodzicom, dziadkom oraz wszystkim bliskim, którzy razem z dziećmi uczestniczyli w warsztatach bardzo dziękujemy za twórczo spędzony czas oraz za stworzenie świątecznej atmosfery. Życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Nauczycielki klas I-III

 

czytaj więcej »

Mydełka, szczoteczki i pasty dotały do Kamerunu

dodano: 2019-12-18 09:13:05

Spieszymy z radosną nowiną. Paczki z mydłami, pastami i szczoteczkami do zębów dotarły i to stosunkowo szybko bo w przeciągu miesiąca do Kamerunu. W minionym czasie misjonarka siostra Alicja Maja Ciesielska po raz kolejny chorowała na malarię, dlatego przekazanie darów potrzebującym, przesunęło się lekko w czasie.

czytaj więcej »

Wystawa ekologicznych ozdób świątecznych

dodano: 2019-12-17 17:26:11

W dniu 16.12.2019r. odbyła się wystawa ekologicznych ozdób świątecznych. Ozdoby wykonywali uczniowie klas siódmych i ósmych. Materiały do wykonania ozdób pochodzą najczęściej z rzeczy, które zwykle trafiają do śmieci, a my wykorzystaliśmy je ponownie tworząc bardzo ciekawe i ładne ozdoby świąteczne, które mogli oglądać uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Organizatorem wystawy była pani Anna Kaleczyc. 

czytaj więcej »

Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2199770 osób