}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest sobota 11 lipca 2020, dziś są imieniny: Olgi i Pelagii

Zawody " Tymbark"

dodano: 2013-06-16 20:50:38

 

 

TYMBARK 2013

23 maja 2013 r uczniowie z klas trzecich Szkoły Podstawowej w Stepnicy wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej ,,Z podwórka na stadion’’. Powiatowe rozgrywki odbyły się w Goleniowie , udział wzięły drużyny z Nowogardu ,Goleniowa Osiny ,Klinisk i Stepnicy .Mecze odbywały się w dwóch kategoriach: dziewczynki i chłopcy .Chłopcy rozegrali cztery mecze, zwyciężyli 3 razy , a 1 raz zremisowali ,plasując się na II miejscu w powiecie. Dziewczęta rozegrały dwa mecze ,zajmując także II miejsce .Wszystkim zawodnikom  serdecznie gratulujemy!

Barbara Wasiluk                                          

czytaj więcej »

Wizyta na lotnisku

dodano: 2013-06-16 20:48:29

„Odlotowa wycieczka’’

Uczniowie z kl. III A i B oraz I B udali się na „odlotową wycieczkę’’ do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów .Na lotnisku powitali nas funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy byli naszymi przewodnikami .Dzieci dowiedziały się jaką drogę odbywają pasażerowie oraz ich bagaże zanim trafią do samolotu ,miały okazję zobaczyć start i lądowanie samolotu, obserwowały też pracę robota do zadań specjalnych. Odwiedziliśmy także Lotniskową Straż Pożarną, strażacy zaprezentowali nam działanie sprzętu jakim dysponują. Zwieńczeniem wyprawy było wspólne ,pamiątkowe zdjęcie.

czytaj więcej »

Zawody strażackie

dodano: 2013-06-16 20:45:33

Już po raz drugi uczniowie z kl. III B Szkoły Podstawowej w Stepnicy reprezentowali naszą miejscowość podczas Powiatowych Zawodów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Goleniowie. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć ,że  reprezentowali godnie, ponieważ zajęli III miejsce .W nagrodę za wspaniałą postawę i wielkie zaangażowanie otrzymali puchar ,medale ,słodycze oraz lody! Trzeba przyznać ,że  w sobotę 8 czerwca pogoda była idealna na lody i wspólną zabawę. Młodym strażakom życzymy dalszych sukcesów!

Barbara Wasiluk

czytaj więcej »

Życzenia

dodano: 2013-06-16 18:09:26

Z okazji IMIENIN PANI DYREKTOR JOLANTY JĘDRZEJEWSKIEJ, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie składają najserdeczne życzenia, zdrowia, wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

czytaj więcej »

Wieczornica

dodano: 2013-06-13 22:49:41

ZAPROSZENIE

ZAPRASZAMY  NA WIECZORNICĘ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 14 VI W GODZ 12-14 W STOŁÓWCE SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

W PROGRAMIE : SYMULATOR DACHOWANIA, KONKURS WIEDZY O STEPNICY, GALERIA MALARSKA ORAZ RĘKODZIEŁA,

AUKCJA PRAC DZIECIĘCYCH, KAWA, CIASTO (ZBIERAMY NA NAGRODY DLA DZIECI)

czytaj więcej »

Dzień Mamy i Taty klas I

dodano: 2013-06-09 22:25:41

                              

24 maja 2013r. pierwszaki ze Szkoły Podstawowej  w Stepnicy wspólnie ze swoimi rodzicami świętowały w Kotlince Dzień Mamy i Taty. Przy pięknej pogodzie dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny – przedstawienie, pt., „W krainie bajek” oraz koncert na dzwonkach i piosenki dla rodziców. Po czym wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty. Nie zabrakło pysznego słodkiego poczęstunku i pieczonych kiełbasek. Po posiłku  dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w przygotowanych przez wychowawców klas I (Monikę Sochaczewską i Iwonę Blatkiewicz), zabawach i konkursach. Była zabawa z chustą Klanza, wyścig rodziców z dziećmi „na barana”, „wieszanie prania”, spacer z zawiązanymi oczami - „zaufaj  mi mamo” oraz rzuty lotką do celu. Wszystkim dopisywały dobre humory, dzieci zachwycone były wspólna zabawą ze swoimi rodzicami. Sądzimy, że każdy wracał z wyprawy zadowolony. Rodzicom życzymy więcej wolnego czasu, aby częściej mogli bawić się ze swoimi pociechami.

czytaj więcej »

Przedszkolaki w Ueckerminde

dodano: 2013-06-08 08:50:04

W piątek 31.05.2013 dzieci z przedszkola wraz z rodzicami uczestniczyły w wycieczce do zoo w Ueckerminde.

Tradycyjnie wycieczkę rodzinną  zorganizowano z okazji Dnia Dziecka.

Przedszkolaki miały okazję spotkać gatunki różnorodnych zwierząt z rejonów Afryki, Australii i innych zakątków świata.

Nie zabrakło również zabawy na rozmaitych placach zabaw.

Wszyscy bawili się świetnie.

czytaj więcej »

Piknik Rodzinny klas II

dodano: 2013-05-21 17:52:11

                              

        21 maja w Ośrodku Szkoleniowo – Kolonijnym Frajda  w Czarnocinie odbył się Piknik Rodzinny klas II. Piknik został zorganizowany z okazji Dnia Matki i Ojca. Na wstępie uczniowie, wraz z wychowawcami J. Dolną i T. Margas, zaprezentowali część artystyczną z życzeniami dla rodziców, było wręczenie prezentów, uściski , całuski i oczywiście nie obyło się bez łez, które spływały po policzkach zachwyconych rodziców. Po części artystycznej przyszedł czas na podzielenie pysznego torta, który był podziękowaniem dzieci dla swoich Rodziców.  Uczestnicy mieli możliwość wspólnej zabawy przy muzyce ( rodzice z dziećmi )i tu nawet licznie przybyli tatusiowe włączyli się do zabawy, piekli wspólnie pizze,   dzieci wspinały się po skrzynkach do góry i w tej konkurencji niektóre dzieci pobijały rekordy, a niektóre łamały własne lęki,  odbyli podróż wozem konnym po okolicy. Całość została zwieńczona wspólnym pieczeniem kiełbasek. W imieniu wychowawców, rodziców i dzieci jeszcze raz bardzo dziękujemy, Gospodarzom Frajdy za Wspaniale spędzony czas.

czytaj więcej »

Z leśnikiem na sportowo

dodano: 2013-05-16 19:14:33

                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Z leśnikiem na sportowo – Leśny Gryfuś 2013 to impreza edukacyjno – promocyjno - sportowa mająca na celu promocję walorów    przyrodniczo - turystycznych Puszczy Goleniowskiej; przekazanie informacji na temat różnorodnych funkcji lasów oraz możliwości aktywnego wypoczynku w lasach. 14 i 15 maja uczniowie klas I – III mogli skorzystać z gościnności Nadleśnictwa Goleniów. Podczas festynu uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat lasu, jak rośnie drzewo, gdzie trafia po ścięciu, jak dbać o przyrodę. Po lekcji ekologii przyszedł czas na zabawę i posiłek, były bańki mydlane, które wyglądały jak piękne obłoki, był skrzat dzięki, któremu mogliśmy przenieś się w magiczny świat baśni. Na stanowiskach przygotowanych przez Nadleśnictwo uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat ekologii i wygrać super nagrodę. Uczniowie byli również kibicami na meczu piłki siatkowej podczas Mistrzostw Polski Leśników. Całość festynu zamykała wspaniała zabawa na dmuchanych zamkach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaproszenie i czekamy na przyszły rok.

czytaj więcej »

Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2434038 osób