}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest sobota 30 maja 2020, dziś są imieniny: Feliksa i Ferdynanda

WE YOUNG PEOPLE SEE NATURE - kolejna edycja

dodano: 2019-09-27 17:14:20

Uczniowie naszej szkoły w dniach od 8 do 11 września 2019 r. uczestniczyli w programie pt. WE YOUNG PEOPLE SEE NATURE. Jest to kolejna edycja polegająca na wymianie młodzieży polsko-holenderskiej. Jedna część programu odbywa się na terenie Polski, na drugą młodzież z naszej szkoły wyjedzie do Holandii. Uczniowie i uczennice przebywali w Czarnocinie w ośrodku Gumiś.

Każdego dnia każdy uczestnik miał za zadanie, razem ze swoim kolegą z Holandii, wykonanie zdjęć na wskazany temat. W albumie pozostawało 10 najlepszych zdjęć, z których należało wybrać tylko dwa, które młodzież polsko-holenderska wraz z wszystkimi opiekunami oceniała. Jedno zdjęcie młodego fotografa trafiało do kolekcji. Tylko dwa arcydzieła były oceniane najwyżej. Zdjęcia były wykonane naprawdę wspaniale. Temat do pracy nie zawsze był łatwy. Dotyczył np. ssaków przebywających w naturze, wody, granic w przyrodzie, ujęcia w technice makro. Każdy temat sesji zdjęciowej odbywał się w innym otoczeniu. Piękne zdjęcia uchwyciły tereny Natura 2000 w Czarnocinie, niedostępne miejsca rzeki Gowienicy, Wolińskiego Parku Krajobrazowego, jeziora Szmaragdowego. Młodzi ludzie uczyli się wykonać zdjęcia pisane światłem. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim. Praca w projekcie była naprawdę intensywna. Serdeczne podziękowania organizatorom projektu, opiekunom a także gospodarzom ośrodka Gumiś. Młodzież doskonali nadal technikę fotografowania i umiejętność posługiwania się językiem angielskim czekając na wyjazd do Holandii. 

Renata Lubośna

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2379872 osób