}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest sobota 24 lipca 2021, dziś są imieniny: Kingi i Krystyny

Zakończenie roku szkolnego

dodano: 2021-06-29 17:00:12

25 czerwca zakończył się rok szkolny 2020/2021.

Dla wszystkich był to rok trudny, niezwyczajny. Większość czasu spędziliśmy ucząc się i pracując za pośrednictwem i przy pomocy komputera. Nie łatwo było dostosować się do tych warunków, ale daliśmy radę. Dotarliśmy do końca spotykając się w szkole zaledwie na miesiąc przed zakończeniem roku szkolnego.
Ostatniego dnia nie spotkaliśmy się jak zazwyczaj na wspólnym uroczystym apelu, wychowawcy pożegnali uczniów w klasach. Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali promocję do następnej klasy, a w szczególności uczniom wyróżnionym.
Mieliśmy zaszczyt gościć Wiceburmistrza Pana Ryszarda Ławickiego, który wręczył ufundowane przez Burmistrza Pana Andrzeja Wyganowskiego nagrody dla najlepszego ucznia oraz absolwenta naszej szkoły. Uczeń, który uzyskał najwyższą średnią to Emil Bednarczyk z klasy VIa, natomiast absolwent z najwyższą średnią to Krzysztof Kierzynkowski z klasy VIIIb. Nagrody od Burmistrza otrzymali również sportowcy, którzy reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych zdobywając czołowe miejsca na szczeblu wojewódzkim i powiatowym – Fabian Dębowski (VIb), Judyta Chodyniecka (V), Nikodem Czarnof (VIIa), Wojciech Modrzejewski (IIa).

Decyzją Dyrektora uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem otrzymali nagrody książkowe, ponadto uczniowie klas IV-VIII otrzymali ufundowane przez Radę Rodziców bony podarunkowe do Empiku w wysokości 37 zł.

Zaczęły się wakacje.

Wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły życzymy radosnych i słonecznych wakacji, wypoczynku i wytchnienia w szczególności od pracy przy komputerze.

 

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2889697 osób