}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest środa 08 grudnia 2021, dziś są imieniny: Marii i Wirgiliusza

Polska jest w nas

dodano: 2021-11-21 23:42:57

Szanowni Państwo chciałbym gorąco zaprosić do obejrzenia i wysłuchania inscenizacji z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali dla Was uczniowie naszej szkoły. Czasowe wyłączenie szkoły z powodu obecności koronawirusa uniemożliwiło zaprezentowanie pracy naszych uczniów na żywo. Mam wszakże nadzieję, że docenią Państwo trud i wysiłek włożony w przygotowanie akademii zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, którym składam z serca płynące podziękowania.

Andrzej Wyziński
Dyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

PS
Układy taneczne przygotowały: Barbara Wasiluk i Małgorzata Kania

Oto nagranie

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 3035568 osób