}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest czwartek 26 maja 2022, dziś są imieniny: Filipa i Pauliny

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

dodano: 2022-04-29 07:13:21

W marcu br. w naszej szkole odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięło w nich udział ośmioro uczniów. Zanim wyłoniona została ekipa reprezentująca naszą szkołę w Turnieju, cała ósemka przeszła szkolenie teoretyczne i praktyczne. Przypomnieli sobie zasady i przepisy ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto jeździli po uliczkach miasteczka rowerowego i  po torze przeszkód. Gdy byli już odpowiednio przygotowani odbyły się w/w eliminacje, w których najlepsi okazali się uczniowie: Adam Wlaź, Wincenty Kowalak i Przemysław Bartnicki.  27 kwietnia reprezentowali naszą szkołę w Powiatowych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu drogowym, gdzie zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej Adam Wlaź zdobył drugie miejsce, a Przemysław Bartnicki miejsce trzecie. Zwycięska ekipa będzie reprezentować naszą szkołę oraz nasz powiat w Wojewódzkich eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Udało się to dzięki pomocy nauczyciela Pana Karola Kanii oraz Stepnickiej Policji, którym bardzo dziękuję za współpracę.

Opiekun Aneta Rączkowska

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 3226353 osób