logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest wtorek 04 października 2022, dziś są imieniny: Rozalii i Franciszka

Uwierz w siebie każdego dnia!

dodano: 2022-09-15 22:30:10

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzi się 15 września od 2009 roku. Historia tego święta rozpoczęła się od książki pt. „The Dot”. Opowiada ona historię dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów oraz pracowników naszej szkoły do wspólnej zabawy. Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki. Podczas lekcji oglądali film o małej Vashti. Film ukazał nam, że w każdym z nas drzemie ukryty talent, trzeba go tylko w sobie odnaleźć. Dodatkowo Samorząd Uczniowski przygotował fotobudkę oraz kartki z jedną kropką do kreatywnej działalności plastycznej dzieci. W tym dniu wszyscy w naszej szkole byli "zakropkowani’’ podczas wspólnej zabawy.

Uwierz w siebie każdego dnia!

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego
Małgorzata Kania i  Adrianna Denesiuk

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 3342369 osób