}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
Dziś jest sobota 07 grudnia 2019, dziś są imieniny: Marcina i Ambrożego

Harmonogram imprez

dodano: 2019-11-21 19:39:11

Harmonogram uroczystości, imprez i konkursów
w Szkole Podstawowej w Stepnicy 
w roku szkolnym 2019/2020

Wrzesień

Nazwa imprezy

Odpowiedzialni

Sposób realizacji,
uczestnicy imprezy

Rozpoczęcie roku szkolnego SU Apel, spotkania w klasach
Bezpieczna szkołą Wychowawcy Pogadanki na godzinach wychowawczych
Dzień chłopaka Wychowawcy Uroczystości w klasach
Sprzątanie świata Dyrektor, Wychowawcy Sprzątanie wyznaczonych miejsc
Wybory do SU M.Kania, A.Denesiuk Wybory z trójek klasowych
Rozpoczęcie akcji "Zbieramy baterie, nakrętki, makulaturę" K.Malinowska, A.Kaleczyc, B.Wasiluk Wszyscy uczniowie

Październik

Dzień Edukacji Narodowej SU, W.Kaleczyc Apel, (program artystyczny, oprawa muzyczna, dekoracja)
Wystawa prac plastycznych dla kl I-III i IV-VIII "Jesień farbą malowana" A.Denesiuk, M.Łapińska Wystawa na holu
Indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym M.Kania, K.Kania, R.Lubośna Chętni uczniowie
Konkurs recytatorski dla kl I-III Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Uczniowie klas I-III
Pamiętamy o tych, którzy odeszli ks. D.Lewandowski Pomagamy sprzątać cmentarz
Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Nauczyciele przedmiotów Uczniowie klas IV-VIII
Pchli targ R.Lubośna Wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice
Noc w bibliotece A.Bochniarz-Mutkowska Koczowisko

Listopad

Dzień Niepodległości Nauczyciele historii, j.polskiego, (R.Bogacki, W.Kaleczyc, L.Wyzińska, SU) Akademia w szkole i Wieczornica dla społeczności lokalnej
Dzień Patrona Szkoły Konstantego Maciejewicza - (klasy I-VIII) nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej, R.Lubośna, S.Piechocka Wszyscy uczniowie
Ogólnopolski konkurs matematyczny "ALFIK" B.Słembarska Wszyscy uczniowie
Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego "Ponga" B.Widerska, K.Grochowczak Uczniowie klas starszych
Andrzejki Wychowawcy klas Imprezy w klasach

Grudzień

Festiwal Nauki Szkolnej L.Wyzińska Uczniowie biorący udział w projektach
Kiermasz Bożonarodzeniowy Rada Rodziców Chętni uczniowie i rodzice
Tydzień kodowania i programowania Nauczyciele informatyki Uczniowie i nauczyciele
Szlachetna Paczka K.Malinowska, J.Zielińska-Dolna, M.Łapińska Wszyscy uczniowie
Rodzinny konkurs plastyczny - Mikołajkowa skarpeta A.Denesiuk, M.Łapińska Wyeksponowanie prac na korytarzu, wszyscy uczniowie
Jasełka ks. D.Lewandowski, A.Rączkowska, W.Kaleczyc Uczniowie klas starszych

Styczeń

Bal karnawałowy Wychowawcy klas Zabawy klas I-III
Udział w WOŚP SU, Wolontariat Pomoc w organizacji
Dzień Babci i Dziadka Wychowawcy klas I-III Prezenty w klasach
Wystawa plakatów przeciw uzależnieniom A.Kaleczyc Uczniowie klas starszych

Luty

Halowy Turniej Piłki Nożnej R.Lubośna Uczniowie klas IV-VIII
Pchli targ R.Lubośna Uczniowie, nauczyciele, rodzice
Powiatowy Turniej o Puchar Komendanta Policji w Goleniowie R.Lubośna, K.Kania, M.Kania Uczniowie całej szkoły

Marzec

Dzień Kobiet Wychowawcy Spotkania w klasach
Rady na odpady A.Kaleczyc Wystawa, konkurs - uczniowie całej szkoły
Konkurs matematyczny "Kangur" A.Och Uczniowie całej szkoły
Wiosenny Konkurs plastyczny A.Denesiuk, M,Łapińska Uczniowie klas IV-VII, wyeksponowanie prac w holu
Dzień Wody M.Kroczyński Uczniowie całej szkoły
Konkurs przyrodniczy i geograficzny "Olimpus" K.Malinowska Uczniowie klas starszych

Kwiecień

Dzień Ziemi N-le edukacji wczesnoszkolnej i SU Wszyscy uczniowie
Dzień Europejski B.Widerska, K.Grochowczak, A.Kordzielewska Wszyscy uczniowie
Konkurs Matematyczny "Omnibus" A.Och, K.Malinowska Uczniowie klas starszych
Egzamin uczniów klas VIII Dyrektor szkoły Uczniowie klas VIII

Maj

Kalendarium majowe R.Bogacki, J.Zielińska-Dolna, M.Łapińska Apel
Dzień bez papierosa A.Kaleczyc Uczniowie klas starszych
Europejski Tydzień Sportu Nauczyciele w-f Uczniowie całej szkoły
Obchody Dnia Dziecka, Mamy i taty Rodzice, Su, I.Blatkiewicz Kompleks sportowy Orlik, Uczniowie klas SP
Tydzień Bibliotek A.Bochniarz-Mutkowska Wszyscy uczniowie
Mila Stepnicka Dyrektorzy i nauczyciele w-f Uczniowie całej szkoły
Konkurs ortograficzny M.Belko, M.Sandecka, S.Piechocka, M.Kroczyński Uczniowie klas IV-VIII
Wycieczki szkolne Wychowawcy Uczniowie całej szkoły

Czerwiec

Festiwal Nauki Szkolnej L.Wyzińska Uczniowie biorący udział w projekcie
Tydzień książki - "cała Polska czyta dzieciom" poloniści Uczniowie całej szkoły
Egzamin na Kartę rowerową A.Rączkowska Uczniowie klas IV
Powiatowy konkurs Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - w Nowogardzie A.Rączkowska Uczniowie klas V-VIII
Powiatowy Konkurs Ekologiczny w Kliniskach A.Kaleczyc Uczniowie klas starszych
Pożegnanie absolwentów Wychowawcy klas VIII Apel, bal
Zakończenie roku szkolnego Dyrektorzy, opiekunowie SU Uczniowie całej szkoły
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2132414 osób