}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
Dziś jest niedziela 18 sierpnia 2019, dziś są imieniny: Heleny i Bronisławy

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

dodano: 2017-08-17 15:40:58

GRUPA I

Wychowawca - pani Blanka Synówka

 

1.

Beczek Jan

2.

Bit Jan

3.

Bochniak Liliana

4.

Chmurowska Nadia

5.

Cimoszko Alicja

6.

Flasza Damian

7.

Gutowski Dominik

8.

Kaliszczuk Maciej

9.

Kawka Karolina

10.

Klepinowska Nadia

11.

Koleśnik Maja

12.

Kowalski Julian

13.

Krzyśków Faustyna

14.

Makowski Wojciech

15.

Michalak Julia

16.

Nadolny Filip

17.

Parafinowicz Eliza

18.

Piątek Antonina

19.

Pietrasik Karolina

20.

Solińska Oliwia

21.

Szaja Oliwier

22.

Szarkiewicz Alicja

23.

Szembel Koralia

24.

Wiśniewska Zofia

25.

Woźnicka Weronika

 

GRUPA II

Wychowawca - pani Agnieszka Wiśniewska

 
   

1.

Banielewicz Liliana

2.

Bednarski Marcel

3.

Biela Lena

4.

Bochenek- Smurzyński Filip

5.

Cyga Beata

6.

Czarnof Antoni

7.

Jankowska Zofia

8.

Kaczmarek Hanna

9.

Kaliciak Cezary

10.

Karmazyn Olaf

11.

Kielak Oskar

12.

Klimowicz Maciej

13.

Kobus Alan

14.

Kowalski Eryk

15.

Krawacka Zofia

16.

Lasik Wojciech

17.

Matusiak Fabian

18.

Meszyńska Gabriela

19.

Miliszewska Anna

20.

Płóciennik Filip

21.

Połonko Vanessa

22.

Synówka Jagoda

23.

Waśkowska Elizawieta

24.

Wieczorek Antoni

25.

Zdanowicz Zofia

   

 

GRUPA III

Wychowawca - pani Anna Krawczyk

   

1.

Bogucka Nikola

2.

Budny Oliwier

3.

Cyniak Lena

4.

Cyniak Nela

5.

Deskiewicz Maciej

6.

Domżalska Kamila

7.

Gwiazdowska Nina

8.

Humieja Karolina

9.

Kopiecka Anastazja

10.

Krzyśków Miłosz

11.

Kurpińska Nadia

12.

Makowska Hanna

13.

Mela Marcel

14.

Napora Karol

15.

Nowak Kacper

16.

Pryszcz Paweł

17.

Sawa Nikodem

18.

Siurek Oliwier

19.

Soból Julia

20.

Sula Laura

21.

Szembel Alicja

22.

Tkacz Dominik

23.

Wiśniowska Martyna

24.

Woźnicka Klaudia

25.

Żebura Ewa

   

 

GRUPA IV

Wychowawca - pani Aleksandra Gurbin

 
   

1.

Bochniak Adrian

2.

Ciechanowicz Filip

3.

Cyga Artur

4.

Frankowski Oliwier

5.

Gamułkiewicz Katarzyna

6.

Jaworski Michał

7.

Kaliciak Wiktoria

8.

Karmazyn Maja

9.

Kotomska Lena

10.

Krawczyk Jakub

11.

Łuczak Gracjan

12.

Modrzejewski Wojciech

13.

Olech Daniel

14.

Olechowski Piotr

15.

Pacholska Nikola

16.

Pracki Szymon

17.

Siurek Wiktor

18.

Solińska Blanka

19.

Strzelczyk Aleksandra

20.

Sulima Przemysław

21.

Szemraj Filip

22.

Walkiewicz Ksawery

23.

Warszawska Katarzyna

24.

Waszkowska Łucja

25.

Wolniak Ksawery

   

 

 

GRUPA V

Wychowawca - pani Karolina Czubachowska

   

1.

Cyniak Maja

2.

Czarnof Zofia

3.

Dudzińska Zuzanna

4.

Durzyński Marcel

5.

Jasiński Jarosław

6.

Klepinowski Ksawery

7.

Kobus Natan

8.

Kurszewski Szymon

9.

Leśniewski Nikodem

10.

Marian Aleksander

11.

Masternak Amelia

12.

Matusiak Szymon

13.

Modrzejewska Martyna

14.

Pacholska Wiktoria

15.

Płóciennik Wiktoria

16.

Spyrka Michalina

17.

Stacewicz Maja

18.

Struk Kacper

19.

Synówka Wojciech

20.

Szarkiewicz Adrian

21.

Szkiela Kamil

22.

Wetta Kacper

23.

Wilkowiecka Amelia

24.

Wlaź Piotr

25.

Zgirska Lena

   

 

 

 

Lista rezerwowa

  1. Domagała Maksymilian
  2. Janiszyn Bartosz
Szukaj na stronie

Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2014489 osób