}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
Dziś jest sobota 07 grudnia 2019, dziś są imieniny: Marcina i Ambrożego

Informacje

dodano: 2019-09-19 21:13:47

 

" Pożegnanie lata "- 23.09.2019

Prosimy o zapakowanie dziecku do plecaka: jabłko

 Ubrać stosownie do pogody


Zebrania z rodzicami

we wszystkich grupach odbędą się 

17.09.2019 o godzinie 16.30


Lista dzieci zakwalifikowanych
do Przedszkola Samorządowego w Stepnicy
w roku szkolnym 2019/2020

Przydział do oddziałów:

Odział I - wychowawca Karolina Czubachowska, Blanka Synówka
(2,5 - 3-latki)

  1. Arłukiewicz Kacper
  2. Bruska Tatiana
  3. Garncarek Karol
  4. Gocka Julia
  5. Górska Ella
  6. Gutowska Lena
  7. Kawka Błażej
  8. Klimowicz Igor
  9. Koleśnik Stanisław
  10. Koligot Kacper
  11. Kovalenko Kyryl
  12. Kowalak Maria
  13. Leśniewski Antoni
  14. Maciejuniec Julia
  15. Matuszak Julia
  16. Michaj Jeremi
  17. Nowak Ignacy
  18. Preis Maria
  19. Salitra Nikodem
  20. Sulima Wojciech
  21. Synówka Antonina
  22. Szarkiewicz Wiktoria
  23. Szyszczakiewicz Krzysztof
  24. Urbański Mikołaj
  25. Zwierz Joanna

Oddział II - wychowawca Emilia Moryś 
(4-latki)

  1. Antoniak Michał
  2. Bogucka Aleksandra
  3. Gamułkiewicz Antoni
  4. Gutowski Dominik
  5. Iwańczyk Bartosz
  6. Iwańczyk Kuba
  7. Kabała Natan
  8. Kołtun Filip
  9. Kowalska Maja
  10. Kubiak Kacper
  11. Matusiak Karol
  12. Muryn Maria
  13. Nawrot Michalina
  14. Pietrasik Karolina
  15. Płóciennik Adam
  16. Solińska Oliwia
  17. Stacewicz Julian
  18. Szembel Koralia
  19. Ślusarczyk Cezary
  20. Urbańska Maja
  21. Waśkowska Ilona
  22. Woźniak Tobiasz
  23. Woźnicka Weronika
  24. Zajęcki Nikodem
  25. Zdanowicz Franciszek

Oddział III - wychowawca Aleksandra Gurbin
(5-latki)

  1. Janik Fabian
  2. Krzyśków Faustyna
  3. Ozdemir Melisa
  4. Nadolny Filip
  5. Flasza Damian
  6. Beczek Jan
  7. Domagała Maksymilian
  8. Koleśnik Maja
  9. Bochniak Liliana
  10. Szaja Oliwier
  11. Kowalski Julian
  12. Kaliszczuk Maciej
  13. Makowski Wojciech
  14. Parafianowicz Eliza
  15. Zdanowicz Zofia
  16. Siurek Oliwia
  17. Cyga Beata
  18. Chmurowska Nadia
  19. Kielak Oskar
  20. Piątek Antonina
  21. Michalak Julia
  22. Kawka Karolina
  23. Lewandowski Aleksander
  24. Dzyha Milana

Oddział IV - wychowawca Agnieszka Wiśniewska 
(6-latki)

  1. Banielewicz Liliana
  2. Bednarski Marcel
  3. Biela Lena
  4. Jankowska Zofia
  5. Jurkiewicz Martyna
  6. Kaliciak Cezary
  7. Karmazyn Olaf
  8. Klimowicz Maciej
  9. Kobus Alan
  10. Kopiecka Anastazja
  11. Kowalski Eryk
  12. Lasik Wojciech
  13. Matusiak Fabian
  14. Mishkyna Yeva
  15. Płóciennik Filip
  16. Połonko Vanessa
  17. Synówka Jagoda
  18. Waśkowska Elizawieta
  19. Wieczorek Antoni
  20. Wiśniowska Martyna
  21. Czarnof Antoni

Oddział V - wychowawca Anna Krawczyk 
(6-latki)

  1. Anusewicz Dominik
  2. Bykowska Magdalena
  3. Cyniak Lena
  4. Cyniak Nela
  5. Deskiewicz Maciej
  6. Domżalska Kamila
  7. Gwiazdowska Nina
  8. Jaroszewicz Oliwia
  9. Kaczemba Lillyana
  10. Klepinowska Nadia
  11. Krzyśków Miłosz
  12. Makowska Hanna
  13. Pestoniuk Andrii
  14. Pryszcz Paweł
  15. Sawa Nikodem
  16. Siurek Oliwier
  17. Szembel Alicja
  18. Tkacz Dominik
  19. Wawrzyński Wiktor
  20. Woźnicka Klaudia
  21. Zielińska Anna

 


UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

2019/ 2020

W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W STEPNICY

ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 02.09.2019 R. O GODZ. 9.00 

W STOŁÓWCE SZKOLNEJ 

 


 

ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO OGLASZA, ŻE OD08/04/2019r. ( OD PONIEDZIAŁKU)

PRACOWNICY ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO W STEPNICY PRZYSTĘPUJĄ DO STRAJKU.

STRAJK POTRWA DO ODWOŁANIA.

Prezes Oddziału ZNP w Stepnicy

Mariola Belko


 

 

Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2132729 osób