Logo ZSP Stepnica
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

Uroczyste pożegnanie klas ósmych 2023/2024

Piękne i wzruszające pożegnanie naszych absolwentów już za nami. W środę 19 czerwca odbył się uroczysty apel z okazji pożegnania klas ósmych. I choć nie otrzymali oni jeszcze świadectw ukończenia szkoły, to było wiele wspomnień i wzruszeń. Pani Dyrektor podczas swojego przemówienia podziękowała uczniom za trud włożony w naukę, zwłaszcza w ostatnim roku, a także gratulowała sukcesów i życzyła powodzenia w nowych szkołach oraz udanych i bezpiecznych wakacji. Pan wiceburmistrz Ryszard Ławicki również gratulował uczniom sukcesów w nauce i życzył wszystkim spełnienia marzeń na dalszym etapie edukacji. Nie zabrakło również wzruszających słów oraz upominków od wychowawczyni Agnieszki Makowskiej. Wszyscy nauczyciele oraz pracownicy dostali od uczniów klas ósmych piękne kwiaty i podziękowania. Uczniowie zaś otrzymali od uczniów klas pierwszych własnoręcznie przygotowane laurki i gratulacje.

Podczas uroczystości nauczyciele organizujący konkursy w naszej szkole wręczyli laureatom konkursów nagrody. Dziękujemy wszystkim uczniom za liczny udział i aktywność w wydarzeniach szkolnych. Należy wspomnieć, że nagrody otrzymane w konkursach szkolnych dofinansowane były z budżetu Rady Rodziców szkoły za co serdecznie dziękujemy!

Po części oficjalnej uczniowie zaprosili nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Rozwijajcie skrzydła, szukajcie swoich dróg życiowych.