Logo ZSP Stepnica
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się w bardzo uroczystej atmosferze. Był to czas podsumowań, gratulacji oraz wspólnych chwil radości z osiągniętych sukcesów. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zgromadzili się, aby wspólnie uczcić zakończenie kolejnego etapu edukacyjnego.

Podczas uroczystości Pani dyrektor Iwona Blatkiewicz oraz Burmistrz Andrzej Wyganowski wygłosili przemówienia, w których podziękowali wszystkim za ich ciężką pracę i zaangażowanie w budowanie prestiżu szkół. Szczególne słowa uznania skierowali do uczniów, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem oraz do nauczycieli i zaprzyjaźnionych instytucji, którzy wspierali ich w drodze do sukcesu. Uczniowie zasłużeniu, wyróżniający się swoimi osiągnięciami edukacyjnymi oraz sportowymi zostali nagrodzeni nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Andrzeja Wyganowskiego a także nagrodami przyznanymi od Pani dyrektor Iwony Blatkiewicz. Należy wspomnieć, że fundatorem nagród otrzymanych od Pani dyrektor jest Rada Rodziców szkoły. Nie zabrakło również listów gratulacyjnych dla rodziców uczniów oraz przyjaznych instytucji. Podczas uroczystości odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru nowym przedstawicielom reprezentującym szkołę w przyszłym roku szkolnym.

Dzień zakończenia roku szkolnego jest dla uczniów chwilą oddechu po miesiącach ciężkiej pracy, nauki i wielu wyzwań. To czas, kiedy mogą poczuć dumę z własnych osiągnięć i z niecierpliwością spoglądać w przyszłość. Wszystkim uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.