}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest środa 08 grudnia 2021, dziś są imieniny: Marii i Wirgiliusza

Do darczyńców

dodano: 2021-11-22 17:50:47

Drodzy darczyńcy, już można przynosić rzeczy, które chcieli byście podarować naszej rodzinie. Rodzina boryka się z wieloma problemami i potrzeby są duże ‼️ od artykułów spożywczych, po chemię, artykuły szkolne dla dzieci‼️ Wierzę, że wspólnie damy radę uszczęśliwić naszą Szlachetną Rodzinę ⛄🤶 Wspólnie możemy więcej ❤🎄🌲☃️

czytaj więcej »

21 listopada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

dodano: 2021-11-21 23:45:35

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. W naszej szkole również obchodziliśmy Dzień życzliwości. Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu „Razem możemy więcej” wyszli na ulicę Stepnicy by wśród mieszkańców rozdawać żółte balony i kwiaty, symbole dnia życzliwości. Miłymi słowami i pozdrowieniami wywołali uśmiechy na twarzach przechodniów. Szkoła została również udekorowana plakatami i żółtymi uśmiechami, a nauczyciele, pracownicy i uczniowie obdarowani balonami i kwiatami.

Joanna Zielińska-Dolna

„Życzliwość jest pragnieniem szczęścia drugich”
Tolman Pesch.

czytaj więcej »

Polska jest w nas

dodano: 2021-11-21 23:42:57

Szanowni Państwo chciałbym gorąco zaprosić do obejrzenia i wysłuchania inscenizacji z okazji Święta Niepodległości, którą przygotowali dla Was uczniowie naszej szkoły. Czasowe wyłączenie szkoły z powodu obecności koronawirusa uniemożliwiło zaprezentowanie pracy naszych uczniów na żywo. Mam wszakże nadzieję, że docenią Państwo trud i wysiłek włożony w przygotowanie akademii zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, którym składam z serca płynące podziękowania.

Andrzej Wyziński
Dyrektor
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

PS
Układy taneczne przygotowały: Barbara Wasiluk i Małgorzata Kania

Oto nagranie

czytaj więcej »

Wszyscy kochamy Małego Księcia!

dodano: 2021-11-20 12:27:08

„Każdy z nas spotka kiedyś swoją Różę… Bez względu na płeć poszukiwań. Kogoś, kto pobudzi nas do poświęcenia w imię miłości.” – możemy się dowiedzieć z wprowadzenia do spektaklu „Kochając Różę” Teatru ARTENES z Wrocławia inspirowanego lekturą „Mały Książę” Antoina de Saint-Exupery’ego. Widowisko mieli okazję obejrzeć w Goleniowskim Domu Kultury w środę 17 listopada br. uczniowie klas siódmych i ósmych. Aktorzy dostarczyli nam wielu wzruszeń, a i niejednego skłonili do głębszej refleksji na temat tego, co stanowi w życiu prawdziwą wartość. Tak, tak … My również tęsknimy za dobrem, pięknem, za szczerością i prawdziwymi uczuciami. Dlatego już umówiliśmy się na następny spektakl w marcu 2022 roku! A na koniec przeczytajcie z jakimi wrażeniami po spektaklu chcą się z Wami podzielić uczniowie klasy VIIIb: „Mnie najbardziej podobało się …”

czytaj więcej »

Z lekturą za pan brat

dodano: 2021-11-17 23:26:17

Tu Karolina z VIIIb, chcę się z Wami czymś podzielić. Na widocznych zdjęciach jesteśmy w trakcie realizacji ozdoby do omawianej lektury „Latarnik” Henryka Sienkiewicza. Dekoracja ta ma przedstawiać latarnię, którą zamieszkiwał Skawiński. (Udało się nam? Oto jest pytanie.) Chcieliśmy trochę przybliżyć świat, w którym żył samotnie bohater noweli i choć trochę odtworzyć nastój, atmosferę obecną w książce.

Karolina Smolarek VIIIb

czytaj więcej »

Polska jest w nas - wyniki konkursu

dodano: 2021-11-16 22:45:25

Rozstrzygnięty został konkurs pt. „Polska jest w nas”. Zadaniem konkursowym było przesłanie jednego zdjęcia wyrażającego szacunek wobec symboli narodowych. Czteroosobowa komisja oceniała zgodność z tematem konkursu, oryginalność i jakość zdjęcia. Nadesłane zdjęcia prezentujemy w galerii.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce  - Wiktoria Kaliciak
II miejsce - ex aequo - Nikodem Leśniewski i Karolina Smolarek
III miejsce - ex aequo - Amelia Leśniewska i Bartosz Peczko

Lidia Wyzińska

czytaj więcej »

Razem możemy więcej

dodano: 2021-11-16 21:56:20

Kochani‼️ wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia 🎄☃️🎅 Tradycją naszego Szkolnego koła wolontariatu jest pomoc potrzebującym❤❤❤ Jak co roku dołączyliśmy do Bohaterów Szlachetnej Paczki❤ Postanowiliśmy pomóc rodzinie, która bardzo potrzebuje wsparcia z naszej strony.☃️ Każdy może pomóc dołączając do nas🎅 Czego brakuje naszej rodzinie? W zasadzie wszystkiego - od żywności (tata jest na diecie bezglutenowej), po chemię, bieliznę pościelową, artykuły szkole, a najbardziej rodzina potrzebuje sofy‼️(kanapy) rozkładanej, bo nie mają na czym spać (nie musi być nowa). Wszystkie rzeczy można przynosić do szkoły, jest tam wyznaczone miejsce. Zbiórka trwa do 09.12.2021 ‼️‼️‼️ Więcej informacji można uzyskać u opiekuna koła wolontariatu Joanny Zielińskiej-Dolnej. PAMIĘTAJCIE "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ" ❤☃️🎅🌲

czytaj więcej »

Konkurs fotograficzny - Nieodkryte zakątki regionu

dodano: 2021-11-16 09:24:05

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Nieodkryte zakątki regionu".
2. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
3. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych.
4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dostarczenie czytelnie wypełnionych i podpisanych dokumentów:
• Karty zgłoszenia,
• Oświadczenia,
• Informacji o zdjęciu
(druki dostępne w sekretariacie).

czytaj więcej »

11 Listopada

dodano: 2021-11-10 18:34:10

W dniu 10 listopada o godzinie 11:11 przedszkolaki przystąpiły do akcji „Szkoła do hymnu” 2021. Dzieci z dumą zaśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego” i zaprezentowały wiersz patriotyczny.

Grono Pedagogiczne

zobacz

czytaj więcej »

Zgłosiliśmy się do akcji Szkoła do hymnu

dodano: 2021-11-10 15:11:11

Kolejna edycja akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

Podobnie jak w ubiegłych latach zaproponowano wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11,

czyli 10 listopada.

Klasy 1A i 1B - Szkoła do hymnu - zobacz

Klasa 2A -  Szkoła do hymnu - zobacz

Klasa 2B - Szkoła do hymnu - zobacz

Klasa 3A - Szkoła do hymnu - zobacz

Klasa 3B - Szkoła do hymnu - zobacz

Szkoła do hymnu - Klasa 7A - zobacz

Szkoła do hymnu - 8A i 8B dziewczęta - zobacz

Szkoła do hymnu - 8A i 8B chłopcy - zobacz

czytaj więcej »

Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 3035594 osób