Logo ZSP Stepnica
Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

Konkurs fotograficzny

Szanowni Państwo.

Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza konkurs fotograficzny: „Przyroda Pomorza Zachodniego w obiektywach młodzieży”.

W każdej gminie naszego województwa znajdują się cenne przyrodniczo zakątki i naturalne atrakcje: fragmenty brzegu, rzeki, jeziora, zalewy, klify, naturalne krajobrazy, ptaki, dziko występująca roślinność, grzyby, porosty, zwierzęta, ciekawe przyrodniczo miejsca, parki krajobrazowe i narodowe, miejsca rozpoznawalne i charakterystyczne dla Pomorza Zachodniego. Dowiedzmy się, które walory i jakie atrakcje przyrodnicze młodzież zna, co ich urzeka, co doceniają w naturze, co im się podoba w zachodniopomorskiej przyrodzie.

Może na zdjęciach nadesłanych w konkursie znajdą się miejsca z gminy Stepnica?

Zdjęcie może przedstawiać dowolne walory przyrodnicze województwa zachodniopomorskiego. Przedmiotem zdjęcia musi być natura. Do wygrania będą 3 nagrody związane z fotografią i przyrodą Pomorza Zachodniego o łącznej wartości tysiąca złotych!

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w momencie zgłoszenia do konkursu ma ukończone co najmniej 13 lat oraz maksymalnie 30 lat (mieszkaniec lub turysta) i osobiście przebywała na terenie województwa zachodniopomorskiego pomiędzy 1 czerwca 2024 roku a 31 sierpnia 2024 roku. Zdjęcie musi być wykonane właśnie w tym okresie.

Wykonane zdjęcie należy przesłać przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://formularze.sdsm.szczecin.pl/przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/  do dnia 31 sierpnia 2024 r. do godziny 23:59

Na stronie Sekretariatu ds. Młodzieży znajdziecie Państwo więcej informacji o konkursie – z poniższej strony można też pobrać Regulamin konkursu:

https://www.mlodziez.wzp.pl/konkurs-fotograficzny-przyroda-pomorza-zachodniego-w-obiektywach-mlodziezy/

Informacje o konkursie można znaleźć również w poście na Facebooku: https://www.facebook.com/sekretariatdsmlodziezy/posts/pfbid02FAJuGHVjurttcV5KpBWjafhMVQ1sQEySxzgRn7LwivEYJro3U8H7C8MTqzmY3qgMl