logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest piątek 04 listopada 2022, dziś są imieniny: Karola i Olgierda

Kodowanie na dywanie i ekranie

dodano: 2021-04-06 20:33:48

ROK SZKOLNY 2019/20 i 2020/21

Konkurs „Kodowanie na ekranie” w Szkole Podstawowej w Stepnicy odbył się 16 grudnia 2020 roku.

Najlepszymi programistami okazali się - w grupie junior – Amelia Masternak i Kacper Struk, w grupie kadet – Aleksandra Strzelczyk,  Piotr Olechowski, Amelia Lasik i Mikołajczyk Małgorzata, a wśród mistrzów kodowania - Mateusz Strzelczyk, Aleksander Kaliciak i Maksym Pestoniuk.
Ponadto wyróżnieni zostali:
w grupie junior – Natan Kobus, w grupie kadet – Wiktoria Gutowska i Wiktoria Kaliciak oraz Mateusz Malinowski spośród mistrzów kodowania.

Organizatorami konkursu były nauczycielki prowadzące zajęcia w ramach zadania 3 (Kodowanie na dywanie i ekranie) Iwona Blatkiewicz i Lidia Wyzińska, a nadzorował go koordynator projektu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Ze względu na pandemię uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Racimierzu uczestniczyli w konkursie w swojej placówce.

>>>galeria<<<


Kodowanie na dywanie i ekranie w klasach I-III - prowadzone przez panią Lidię Wyzińską.

>>>galeria <<<   

Kodowanie na dywanie i ekranie w klasach IV-V - prowadzone przez panią Iwonę Blatkiewicz.

>>>galeria<<<


ROK SZKOLNY 2018/19

Międzyszkolny konkurs "Kodowanie na ekranie" jaki odbył się 24 maja 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Stepnicy, realizowany był w ramach projektu „W drodze do sukcesu”. Najlepszymi programistami okazali się - w grupie junior – Judyta Chodyniecka, Wojciech Kubiak ze Szkoły Podstawowej w Stepnicy, Jagoda Labuda ze Szkoły Podstawowej w Racimierzu, Gabriel Czarnof z SP w Stepnicy i Martyna Chojecka z SP w Racimierzu. W grupie kadet – Aleksander Kaliciak, Emil Bednarczyk, Mateusz Strzelczyk, Mateusz Kozioł i Maciej Mlinowski z SP w Stepnicy, a wśród mistrzów kodowania - Kacper Koleśnik, Nikodem Czarnof z SP w Stepnicy, Igor Feretycki i Hanna Pikula z SP w Racimierzu oraz Ola Osiak z SP w Koniewie.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele prowadzący zadanie 3 (Kodowanie na dywanie i ekranie), a nadzorował go koordynator projektu. Spotkanie to miało na celu popularyzację nauki programowania w szkołach i promowanie działania w środowisku. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych i rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych: junior – klasy II-III, kadet – klasy IV i mistrz kodowania – klasy 5. Uczestnicy, we wszystkich kategoriach wiekowych, mieli do wykonania po 3 zadania konkursowe, m.in. utworzenie obrazków według kodu, kodowanie na ekranie – z wykorzystaniem programu Scratch Junior i Scratch czy też kodowanie robotów – Dash i Ozobot.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy.

>>>galeria<<<


Kodowanie na dywanie i ekranie w klasach I-III - prowadzone przez panią Lidię Wyzińską.

>>>galeria 1<<<    >>>galeria 2<<<   >>>galeria 3<<< 
  >>>galeria 4<<<


Kodowanie na dywanie i ekranie w klasach IV-V - prowadzone przez panią Iwonę Blatkiewicz.

>>>galeria 1<<<   >>>galeria 2<<<

Szukaj na stronie

Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 3354414 osób